Studio Digital Media

LOADING
PREV
NEXT
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/solutiongk-is-100.jpg
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide7gk-is-100.jpg
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/outsourcinggk-is-100.jpg
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/securegk-is-100.jpg
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide1gk-is-100.jpg
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/basketgk-is-100.jpg
https://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide4gk-is-100.jpg

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

  • Rozwiązania informatyczne
  • Sprzęt i oprogramowanie
  • Outsourcing informatyczny
  • Bezpieczeństwo systemów i...
  • Projektowanie stron
  • Sklepy internetowe
  • Hosting

Rozwiązania informatyczne

W dzisiejszym, coraz bardziej zaawansowanym informatycznie świecie, technologie zmieniają się bardzo dynamicznie. To do nas należy śledzenie tych zmian, ich wdrożenie i ocena, to my odpowiadamy za wybór najlepszych rozwiązań

Dowiedz się więcej

Sprzęt i oprogramowanie

Jako integrator rozwiązań IT posiadamy w ofercie szeroką gamę urządzeń i oprogramowania, tak aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby w zakresie infrastruktury informatycznej.

Dowiedz się więcej

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny jest jednym z najlepszych sposobów na znaczącą redukcję kosztów funkcjonowania działu IT.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Informatyzacja gospodarki, oprócz korzyści, niesie za sobą konieczność zmagania się z dotychczas nieznanymi zagrożeniami. Ich źródło tkwi w specyfice najistotniejszego zasobu jakim stała się informacja.

Dowiedz się więcej

Projektowanie stron

W ramach budowania stron internetowych wspieramy naszych Klientów od momentu powstania pomysłu, poprzez umieszczenie witryny w sieci, aż po moment, kiedy wysiłek włożony w jej budowę zaczyna owocować realnymi korzyściami

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Dobre oprogramowanie sklepu internetowego to podstawa w e-handlu. Darmowe oprogramowanie może dostarczyć szereg funkcjonalności, ale bez wsparcia i odpowiedniego wdrożenia trudno myśleć o prawdziwym sukcesie.

Dowiedz się więcej

Hosting

Wydajne i stabilne serwery w połączeniu z szybkimi łączami do sieci Internet zapewniają komfortowe i bezpieczne utrzymywanie stron internetowych, dostęp do nowoczesnych technologii prezentacji serwisów WWW, obsługę wielu kont e-mail

Dowiedz się więcej

Aktualne promocje

Bitdefender

11-11-2013

Reset2 z początkiem sierpnia 2012 nawiązała współpracę z oficjalnym przedstawicielem marki Bitdefender w Polsce. Na mocy zawartego porozumienia, do ka...

Więcej

Nowości

Nowy ESET dla biznesu

Nowa webowa konsola, niezależne agenty zwiększające kontrolę nad stacjami roboczymi, wsparcie dla środowisk wirtualnych i wiele, wiele więcej!

Więcej

Obniżka cen programu R2faktury

  • Rozszerzenie programu o moduł transakcji zagranicznych zostało wbudowane w wersję Maxi i nie wymaga dodatkowej opłaty. W cenie 630 zł netto dostępny jest teraz program w wersji Maxi z obsługą transakcji zagranicznych. Do tej pory taka wersja kosztowała o 50% więcej, czyli 945 zł netto.
  • W wersjach Mini i Standard nie ma transakcji zagranicznych i nie można ich dokupić - w razie potrzeby należy rozszerzyć program do wersji Maxi. Wszystkie dotychczasowe wersje Standard z transakcjami zagranicznymi zostały automatycznie zamienione na wersje Maxi bez konieczności dopłaty.
  • Wprowadzamy promocję na zakup wersji dwustanowiskowych. Od teraz są one w takiej samej cenie jak wersje jednostanowiskowe, czyli 25% taniej.

Poprawiono: czwartek, 07, listopad 2013 22:35

Odsłony: 234894

Integracja MagresNET z kasami fiskalnymi ELZAB

System MagresNET został wzbogacony o moduł służący do łączenia się z kasami fiskalnymi.
Integracja polega na możliwości wysyłania danych do kas (dane produktów) oraz odbierania informacji o sprzedażach z połączonych kas fiskalnych. Funkcjonalność została wykonana tak, aby zminimalizować czas na uzupełnienie niezbędnych informacji dotyczących produktów takich jak numery PLU czy nazwy skrócone.
Zmiana ta może okazać się pomocna w obsłudze sklepów własnych, gdzie ważna jest szybka sprzedaż i obsługa klientów.
Sprzedaż na kasie fiskalnej odbywa się w trybie offline, a dopiero na koniec dnia można wczytać informacje o sprzedaży do systemu MagresNET.
W dowolnym momencie można również na życzenie zaktualizować bazę cen i innych informacji wysyłając z systemu nowe dane o sprzedawanych produktach do połączonych kas.

Poprawiono: czwartek, 07, listopad 2013 22:31

Odsłony: 310556

Zmiany w przepisach 2013

W związku z nowymi przepisami wprowadzonymi ustawą z dnia 16.11.2012 o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych (tzw. trzecia ustawa deregulacyjna), informujemy, że odpowiednie wersje programów R2fk, R2księga oraz R2faktury zostaną opublikowane pod koniec grudnia.

W wersjach tych będą również uwzględnione zmiany związane z nowelizacją ustawy o VAT i nowym rozporządzeniem o fakturowaniu, jeśli do tego czasu zostaną one ogłoszone.

Wszystkie programy zostaną zaktualizowane w ramach umów abonamentowych, bez żadnych dodatkowych opłat.

Poprawiono: czwartek, 07, listopad 2013 22:37

Odsłony: 321033

Zmiany w programach R2fk i R2księga

Informujemy, że w związku ze zmianą przepisów, w dniu 31.01.2013r. zostały udostępnione aktualizacje programów R2fk (2.09.38) i R2księga (3.08.24).

W celu skorzystania z najnowszej wersji posiadanego przez Państwa oprogramowania, należy uruchomić z wbudowaną w programie funkcję (ZBIORY - NARZĘDZIA - AKTUALIZACJA PROGRAMU).
Najnowsze zmiany to m.in.:

korekta podatku VAT od złych długów

Zgodnie z artykułem 89b ustawy o VAT (znowelizowanym przez ustawę z dnia 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce) od 01.01.2013 powstał obowiązek korekty odliczonych kwot podatku VAT wynikających z przeterminowanych krajowych faktur zakupu. Korektę należy wykonać w przypadku nie uregulowania zobowiązania w ciągu 150 dni od terminu płatności.

Programy R2fk i R2księga zawierają mechanizm umożliwiający automatyczne wykonywanie takich korekt. Naliczony podatek vat jest korygowany na podstawie prowadzonej przez program ewidencji płatności (rozrachunków). Prawidłowo uwzględniane są płatności częściowe, zapłaty za faktury, do których wcześniej wykonano już wyksięgowanie VAT (ponowne zaksięgowanie) oraz faktury korygujące do przeterminowanych faktur. Jeśli ewidencja płatności prowadzona jest rzetelnie, naliczenie korekt podatku VAT nie wymaga żadnych dodatkowych czynności - odbywa się automatycznie w momencie przygotowywania rejestrów VAT lub deklaracji VAT-7. W programie R2fk należy dodatkowo utworzyć odpowiednie polecenie księgowania, które również jest przygotowywane automatycznie.

korekta kosztów od złych długów

Zgodnie z artykułem 24d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz artykułem 15b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (znowelizowanych przez ustawę z dnia 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce) od 01.01.2013 powstał obowiązek korekty kosztów uzyskania przychodów wynikających z przeterminowanych faktur zakupu. Korektę należy wykonać w przypadku nie uregulowania zobowiązania w ciągu 30 dni od terminu płatności (jeśli termin płatności nie przekracza 60 dni) lub 90 dni od daty zaliczenia do kosztów (jeśli termin płatności jest dłuższy niż 60 dni).

Podobnie jak w przypadku korekt podatku VAT programy R2fk i R2księga udostępniają mechanizm umożliwiający automatyczne wykonywanie odpowiedniej korekty kosztów. Użytkownik może skorzystać z funkcji przygotowującej dowód wewnętrzny lub polecenie księgowania z wyszczególnionymi korektami kosztów za zadany miesiąc. Podobnie jak w przypadku korekt VAT, korekty kosztów wykonywane są na podstawie prowadzonej przez program ewidencji płatności.

Wszystkie zmiany opisane są dokładnie w zaktualizowanej instrukcji obsługi.

Poprawiono: czwartek, 14, luty 2013 23:52

Odsłony: 298943

Szybki Kontakt

Aby wysłać opinię, sugestie lub prośbę o nazwę i hasło użytkownika do "zastrzeżonych miejsc" skontaktuj się:

Studio Digital Media
Białystok, PL | Tel: +48 502 725 200
info@sdm24.pl

Red Green Blue Neutral

Copyright © 2012-2013 Studio Digital Media

Zaloguj się do swojego konta lub