Studio Digital Media

LOADING
PREV
NEXT
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/solutiongk-is-100.jpg
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide7gk-is-100.jpg
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/outsourcinggk-is-100.jpg
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/securegk-is-100.jpg
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide1gk-is-100.jpg
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/basketgk-is-100.jpg
http://sdm24.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide4gk-is-100.jpg

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

  • Rozwiązania informatyczne
  • Sprzęt i oprogramowanie
  • Outsourcing informatyczny
  • Bezpieczeństwo systemów i...
  • Projektowanie stron
  • Sklepy internetowe
  • Hosting

Rozwiązania informatyczne

W dzisiejszym, coraz bardziej zaawansowanym informatycznie świecie, technologie zmieniają się bardzo dynamicznie. To do nas należy śledzenie tych zmian, ich wdrożenie i ocena, to my odpowiadamy za wybór najlepszych rozwiązań

Dowiedz się więcej

Sprzęt i oprogramowanie

Jako integrator rozwiązań IT posiadamy w ofercie szeroką gamę urządzeń i oprogramowania, tak aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby w zakresie infrastruktury informatycznej.

Dowiedz się więcej

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny jest jednym z najlepszych sposobów na znaczącą redukcję kosztów funkcjonowania działu IT.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Informatyzacja gospodarki, oprócz korzyści, niesie za sobą konieczność zmagania się z dotychczas nieznanymi zagrożeniami. Ich źródło tkwi w specyfice najistotniejszego zasobu jakim stała się informacja.

Dowiedz się więcej

Projektowanie stron

W ramach budowania stron internetowych wspieramy naszych Klientów od momentu powstania pomysłu, poprzez umieszczenie witryny w sieci, aż po moment, kiedy wysiłek włożony w jej budowę zaczyna owocować realnymi korzyściami

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Dobre oprogramowanie sklepu internetowego to podstawa w e-handlu. Darmowe oprogramowanie może dostarczyć szereg funkcjonalności, ale bez wsparcia i odpowiedniego wdrożenia trudno myśleć o prawdziwym sukcesie.

Dowiedz się więcej

Hosting

Wydajne i stabilne serwery w połączeniu z szybkimi łączami do sieci Internet zapewniają komfortowe i bezpieczne utrzymywanie stron internetowych, dostęp do nowoczesnych technologii prezentacji serwisów WWW, obsługę wielu kont e-mail

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie Reset2

Reset2 specjalizuje się w systemach płacowo-kadrowych.  Programy rodziny R2płatnik wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.
Programy R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO są doskonałym uzupełnieniem systemów finansowo-księgowych innych producentów.

W ofercie posiadamy również programy wspierające pozostałe aspekty działalności firmy. Są to programy księgowe R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu R2faktury oraz wspierający zarządzanie i obsługę środków trwałych program R2środki.

O bogatej funkcjonalności systemów świadczy fakt, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem w biurach rachunkowych. Programy R2płatnik, R2fk i R2księga stanowią dla tych biur podstawowe narzędzie pracy.

Red Green Blue Neutral

Copyright © 2012-2013 Studio Digital Media

Zaloguj się do swojego konta lub